Dekorationsstück
Seidenmalerei, Indien, 121 x 182 cm, 20. Jhdt., partiell beschädigt, Faltspuren
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.05.2019 - 11:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Dekorationsstück
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.05.2019 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |